Věnujte prosím zvýšenou pozornost balení a počtu balíků. Z důvodů organizace a plánování dopravy je nutné zadat skutečný počet balíků k odeslání. Počet balíků je možný změnit nejpozději den před vyzvednutím do 16:00 hod.

Zmenšení objemu spacákovou metodou

Zmenšení objemu pomocí vysavače

1) Staré zabalíte

Do krabice 40x50x70 (přepravní obvod 250cm) se vejdou 2 péřové přikrývky a 2 polštáře cca.10 kg.
Při renovaci NIKDY NEMÍCHÁME peří zákazníků! Vždy čistíme každou zakázku zvlášť, podle přání zákazníka, viz. konkrétní objednávka. Proto je vhodné pro jistotu vložit kopii vaší objednávky do posílaného balíku, přesto, že ji máme k dispozici i elektronicky.

2) Jak objednat službu

Pokud nevlastníte pultovou nebo závěsnou váhu, pak lze k tomuto účelu využít běžnou osobní váhu. Vezměte peřinu, deku, polštáře apod. do ruky a zvažte se. Pak odečtěte svoji hmotnost. Jde pouze o orientační přepravní hmotnost. Přesná hmotnost vaší zásilky bude stanovena po vybalení u nás ve výrobním provozu na cejchovaných vahách.
V souhrnu objednávky. Vyplňte prosím horní část formuláře. Uveďte počet balíků do přepravy, orientační hmotnost výrobků (včetně sypkoviny) a kusový obsah balíku.
Každý starý výrobek, který k nám posíláte na renovaci je vhodné popsat například fixem. Ideální je přímo na starý sypek do jednoho rohu napsat vaše jméno a číslo objednávky, které vám bude přiděleno objednávkovým systémem (v e-mailu).Po rozbalení vašeho balíku u nás ve výrobě, zkontrolujeme zda jsou zaslané staré výrobky popsané, pokud ne, tak tento popis provedeme za vás, podle vaší objednávky. Výše popsané označení dodaných starších výrobků je velmi důležité, aby nedošlo k případné záměně dodaného peří při zpracování ve výrobě.

3) Předání přepravě

Poštovné s dobírkou při zasílání hotové zakázky zpět k Vám hradí naše firma, včetně balného.
V krabici ve které vám zašleme zpět hotovou zakázku bude s renovovanými výrobky vložena také účtenka, kterou je mimo jiné nutné předložit při případné reklamaci.

4) Profesionální renovace

U nás bohužel ne. Renovaci výrobku provádíme včetně nové sypkoviny. Veškeré peří je vyjmuto ze starého výrobku, odborně vyčištěno a zašito do nové sypkoviny. U bund a spacích pytlů to bohužel možné není.
Pokud usoudíme, že dodané peří od zákazníků pro renovaci není vhodné, pak zákazníka telefonicky kontaktujeme a domluvíme s ním další postup.

5) Vrácení zrenovované zakázky